«Захарченко готував «ДНР» до розширення»: Прилєпін зробив скандальну заяву

Криминал, Общество

Російський письменник Захар Прилєпін, колишній радник ватажка «ДНР» Олександра Захарченка заявивши, що команда ліквідованого терориста готувала «республіку» до розширення.

В ефірі пропагандистського телеканалу він спростував звинувачення в захопленні підприємств і корупції, в яких звинувачує «нове керівництво», глава «ДНР» Денис Пушилін, своїх попередників, передає «Политнавигатор».

“Я б найменше хотів потрапити між молотом і ковадлом і давати коментарі тих подій, фахівцем з яких я не є. Я виступав і працював довгий годину радником Захарченка, я ніколи не торкався жодної економіки, спеціально дистанціювався від цих питань і ніколи в них не вникав … Це була військова економіка, люди, які там працювали, вибудували систему за тімі принципами, за якими вона в стані війни вистроювалася», – сказавши він.

За словами Прилєпіна, 90% коштів, які досягалися цією економічною машиною, йшли «на створення оборонки Донбасу, який збирався не тільки воювати і захищатися, але і розширюватися».

“Я знаю кількість грошей, які були в це вкинуті, і розумію рівень життя людей, які керували республікою. У нас, перепрошую, якісь начальники дорожньої служби середнього рівня живуть краще. Люди, які керували країною, і побут яких я спостерігав з року в рік, він не передбачає того, про що ви натякнули, що там якісь були схеми», – відповів він.

“Думаю, що відбувається перерозподіл економічних ресурсів, і прийшли якісь інші люди, які хочуть отримати щось, що вони ще не отримали. Внаслідок цього робляться якісь недалекоглядні заяви, які не треба було вимовляти вголос», – припустив Прилєпін.

«>

09.04.2019
10:52
Источник